Počitač win 8.1 – proč se zobrazuje černě vyzařující obrazovka s vyditelnou myší?

Ahoj , Dneska jsem zapnul svůj notebook ale místo přihlašovací obrazovky se nic neobjevilo jen kurzor s kterým mohu hýbat , zapnou a vypnout nic nevyřeším .. Kdysi jsem měl už tenhle problem a dal jsem to k znamímu ten prej dal nejake zkratky A fungovalo to normalne … Bohuzel jsem ty zkratky zapomel a ten znamy se odstěhoval .. Neví někdo ty zkratky?

Odpovědi
Adula.57

Už se mi něco podobného stalo a o žádných zkratkách nevim. Musela jsem to dát opraváři a ten to celé předělal a nějak dal do továrního stavu. Zkus zavolat známýmu (jestli nemáš kontakt, je veliká pravděpodobnost, že bude na fb).

VeRe1983

Zkus takový dotaz položit na nějakém specializovaném fóru či poradně, třeba živě.cz tam by to mohli zodpovědět snáze. Registraci nepotřebuješ. Je dobré se takové problémy do budoucna řešit sám, třeba i dotazováním na fórech. Úplně nejhorší je spoléhat se na známé, kteří ne vždy jsou k dispozici. Takovou etapou užívání PC jsem si prošel a je děsně frustrující. Pokud v tom laptopu nemáš nic extrémně vzácného já bych to řešil čistou reinstalací. Je to časově méně náročné, než tohle řešit.