Počítač se mi ze dne na den nechce připojit k internetu.

Potřeboval bych pomoct. Mám notebook, přes který jsem se vždycky přihlašoval normálně na Wi - Fi. Jednou po škole jsem PC zapnul a nešel mi připojit k internetu. Přes ikonku internetu je červený křižek a když na ikonku kliknu, je tam napsáno: "Nepřipojeno" a pod tím: "Není k dispozici žádné připojen"í. Zkoušel jsem klinkout na "odstranit problémy", žádné řešení mi to nenašlo. Zkoušel jsem i jestli jsem omylem nevypnul notebook přes klávesnici, ale nepomohlo to. Restartoval jsem notebook, koukal jsem se na internet... Bezvýsledně. Díky předem za odpovědi :).
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu ve větě, nejspíš jsem se překliknul :D úprava věty: Zkoušel jsem i jestli jsem omylem nevypnul wifi přes klávesnici, ale nepomohlo to.

Odpovědi:

Zlatý

1. uveď typ notesu (přesně)
2. uveď OS
3. konkretizuj, o jakou jde wifi (na kterou se přihlašoval normálně) - je to tvoje, v kavárně, ve škole...
4. napiš, co´s konfiguroval, stahoval, nastavoval - mezí tím, co ses přihlásit mohl a tím, kdy už ne

Bronzový

podívej se do BIOSu zda tam není síťová karta nějak vypnuta. jak to udělat si vygooglíš. také je možné si z USB flash disku udělat bootovací a nahrát si na to nějaký malý operační systém jako Linux (google: how to linux from flash drive NEBO jak linux z flash disku) pak uvidíš jestli to není problém jen ve windows
pokud máš na PC možnost jít do DOSu (nebootovat do windows) tak zkus nějaké příkazy jako: ping , které pracují s internetem. pokud fungují, je problém ve windows.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.