Bronzový

Počítač se mi celý přerestartoval

Celí moje nastavení je pryč a když zapnu počítač , tak se objeví se mi text: Systém Windows nemůže načíst místně uložený profil. Možné příčiny této chyby zahrnují nedostatečná zabezpečovací práva nebo poškozený místní profil. Pokud problém přetrvává, obraťte se na správce sítě.
DETAIL - Chyba při operaci v rámci paměťové stránky.

A poté : Systém Windows nemůže nalézt místní profil. Budete přihlášeni pomocí dočasného profilu. Změny profilu budou při vašem odhlášení ztraceny. Co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

1) Zkus provést checkdisk

Start>Spustit do toho řádku napíšeš "chkdsk" dáš enter a potvrdíš "A", pak restartuješ počítač a disk se automaticky prověří

2) Pokud by to nepomohlo, zkusíš bod obnovy a vrátit počítač do dne kdy ještě fungoval

3) Pokud by nepomohlo ani toto, tak si asi budeš muset založit nový profil. Všechny dokumenty a soubory z plochy, které jsi měla v tom starém profilu bys měla najít na disku C ve složce Documents&Settings. Ty si někam uložíš a začneš s čistým štítem, alespoň ti to poběží rychlejc. :)

Doplňuji:
Ještě mě napadlo, jestli náhodou nemáš plný disk. Pokud bys měla 0kb volného místa na C:/, tak by tě Windows do profilu pravděpodobně nepustil.

A mrkni se i tady, třeba to nějak pomůže: http://social.technet.microsof t.com/…

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Pak dej vědět jestli se problém vyřešil.

Bronzový

iwetax

Tak jsem si udělala noví účet. A ten je v pohodě.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.