Adri ..

Počítač pro každodenní práci i zábavu ? Do 15 OOO Kč. Jaká značka je podle vás nejlepší ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Počítač je stavebnice, záleží z čeho je složen.

Levnější sestavy jsou od firem Acer, Asus

Dražší jsou od Dell, IBM, HP

Napište mi na mail: michal.kolesa@seznam.cz, vysvětlím podrobněji.

Problematika je složitější

Co si představujete každodenní prací ? Někdo stříhá video a někdo jen píše ve Wordu/Excel.

Do patnácti moc výkonu nedostanete. To bude maximálně kancelářská sestava pro ten Office

Další odpovědi
emba5

Pokud preferujete INTEL tak- http://www.al­facomp.cz/php/bas­ket.php?items=_11VK01163­A0119SQ010TUP0211EP01188­U0119LD0116UH01146001 A pokud využijete pro práci čtyřjádro tak na AMD ta v odkaze dole.Pokud by nevadilo pár set navíc tak tuto grafiku http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=105140000­00000016SE

Zdroj: http://www.al­facomp.cz/php/bas­ket.php?items=_1D4N0111V­K01163A0119SQ0115JK010TU­P0211EP01188U0119LD01

Hlada

Stolní počítač pro domácí použití nemusí být značkový. Naopak, pro domácí použití je důležitá možnost upgradu a to je u značkových strojů problém. Lepší, než kupovat hotový počítač by bylo stanovit si požadavky s někým, kdo tomu rozumí, vybrat komponenty, případně výběr zkonzultovat na odborném fóru. Složený počítač bude odpovídat vaším potřebám, bude levnější, na komponenty budete mít plnou záruku bez omezení přístupu do skříně pro potřebu čistění nebo upgradu.

MILAN1961

podívejte se na Alfacomputer nebo Alza nebo na Mironet tam si určitě vyberete podle svých potřeb.

FOX.IK

Take jsem si nechala sestavit pocitac na miru, je to levnejsi a urcite lepsi. Jelikoz si reknete, co presne potrebujete. Jinak notebook mam HP