Half 2

Počítač po spuštění

Když otevřu okno ,,Po spuštění,, je tam toho hrozně moc a počítač se mi zapíná pomalu. Co tam musí být a co mohu vypnout?

Nejlepší odpověď
Majkl95

napiš Bedymu :D bedy@outlook.cz pošli mu tam log z Hijackthisu a on ti rád pomůže :D mě takto pomohl taky se mi mrtě dlouho pouštěl počítač protože sem toho tam měl fakt dost po spuštění :D

Další odpovědi
Bedy

Navrhuju, abyste si na plochu stáhl a spustil program Hijackthis – http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download?sou­rce=directory
Po spuštění odsouhlaste licenci kliknutím na tlačítko I accept a poté klikněte na tlačítko Do a systée scan and save a logfile. Po dokončení prohledávání se objeví okno s výpisem – tento výpis mi přepošlete na adresu bedy zavináč outlook tečka cz a co nejdříve se Vám na to podívám.
Nebo mi klidně pošlete jen výstřižek obrazovky kde máte ten seznam všech programů, co se Vám spouští.

Majkl95: Děkuji za doporučení, poprosím psát adresu ve výše uvedeném formátu (je to ochrana proti spam robotům).

anonym

…„Co tam musí být a co mohu vypnout?“…
To ti takto nikdo neřekne – přilož k otázce seznam toho, co se spouští a co z toho potřebuješ…
__________
Obecně – programy, které nepotřebuješ (nepoužíváš) odinstaluj – buďto jejich odinstalátorem a nebo si stáhni RevoUninstaller (třeba odsud – http://www.re­vouninstaller­.com/start_fre­eware_download­.html , ten promaže i ´zbytky´, které běžné odinstalátory mohou na disku ´zapomenout´, např. v registrech).