Pokročilý

Počítač po spuštění

Když otevřu okno ,,Po spuštění,, je tam toho hrozně moc a počítač se mi zapíná pomalu. Co tam musí být a co mohu vypnout?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

napiš Bedymu :D bedy@outlook.cz pošli mu tam log z Hijackthisu a on ti rád pomůže :D mě takto pomohl taky se mi mrtě dlouho pouštěl počítač protože sem toho tam měl fakt dost po spuštění :D

Další odpovědi:

Zlatý

Navrhuju, abyste si na plochu stáhl a spustil program Hijackthis - http://sourceforge.net/…
Po spuštění odsouhlaste licenci kliknutím na tlačítko I accept a poté klikněte na tlačítko Do a systée scan and save a logfile. Po dokončení prohledávání se objeví okno s výpisem - tento výpis mi přepošlete na adresu bedy zavináč outlook tečka cz a co nejdříve se Vám na to podívám.
Nebo mi klidně pošlete jen výstřižek obrazovky kde máte ten seznam všech programů, co se Vám spouští.

Majkl95: Děkuji za doporučení, poprosím psát adresu ve výše uvedeném formátu (je to ochrana proti spam robotům).

..."Co tam musí být a co mohu vypnout?"...
To ti takto nikdo neřekne - přilož k otázce seznam toho, co se spouští a co z toho potřebuješ...
Obecně - programy, které nepotřebuješ (nepoužíváš) odinstaluj - buďto jejich odinstalátorem a nebo si stáhni RevoUninstaller (třeba odsud - http://www.revouninstaller.com /… , ten promaže i ´zbytky´, které běžné odinstalátory mohou na disku ´zapomenout´, např. v registrech).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.