Lejla

Proč mi přestane fungovat hlasitost při odhlášení prohlížeče Chrome?

Dobrý den, mám problém s počítačem a konkrétně s google chromem a hlasitostí. Vždy když zaklapnu pc na spánkový režim a nebo ho vypnu úplně google chrome se mi všude, kde jsem byla přihlášena odhlásí a přestane fungovat hlasitost, která mi tvrdí že jí používá ještě jiná aplikace, kterou mám vypnout. Stejně jako když připojím sluchátka. Objeví se že konektor byl připojený, ale po odpojení se mi už neukáže, že konektor byl odpojený. Prostě si dělá co chce. Nevím kde je problém přitom mám v google chromu všechno nastavené tak jak má být a s hlasitostí už si rady nevím vůbec. děkuji za odpovědi

Odpovědi
arygnoc

počítaču nič nie je, blbý je chrome.
nerozumie mu ani váš počítač, ani kopec užívateľov, ba dokonca niekedy ani sám gúgl.

jednoduchšia je zmena prehliadača ako výmena pc.

:-Q