Heřman

Počítač a interent – jak jste zkušení na PC

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Pokročilí

Podobně jako lexx a led, pamatuji úplné začátky, včetně sálových počítačů a děrných štítků. Ale na rozdíl od nich jsem měl navíc možnost pracovat na vůbec 1. IBM u nás, na terminálu v Čedoku už v r. 1987.
Protože bylo tehdy embargo z USA, dovezl jej Čedok oklikou přes rakouskou firmu.
Ovšem jak píší v diskuzi tom a led, „Kdo chvíli stál, už stojí opodál“.

Další odpovědi
led

Pokročilí

Trúfam si povedať, pokročilá.
môj prvý počítač bol zx81
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/ZX81
so „zadrátovanými“ príkazmy v klávesoch, fantastickou pamäťou 1kB, no bola to prása.
Potom už len klasika: Atari, Commodore, PMD, Didaktik, Robotorn, PC XT, PC AT, 286, 386, 486, Pentium… A nezabudnuteľná stena asi 2×5m, množstvo káblových prepojek, zasúvaných do zdierok v stene a ono to pracovalo! Dierné pásky, dierné štítky, magnetofonové kazety, diskety od 8" po HD, CD, DVD…
Mládež, viete o čom hovorím? Alebo je to pre vás fantázia minulosti?

www

Pokročilí

Málo možností: tak jak potřebuji je moje odpověď 😉

lexx

Pokročilí

Na mašinach standartu IBM / PC jsem začínal Léta Páně 1991, znáte historické vehikly Robotron EC-1834 či TNS Slušovice ? To jsou právě ony.

MILAN1961

Pokročilí

co potřebuji to si udělám

briketka10

Začátečník

mám PC tři a půl roku,musela jsem chodit v práci na kurz a snažím se zdokonalovat..učím se jako Hanulka..

hanulka11

Začátečník

už dva roky se učím a sama a stále se ráda učím nové věci

tom004

Pokročilí

Natee

Pokročilí

quentos

Pokročilí

tuCZek

Pokročilí

stále je co se učit

Fun1k

Pokročilí

tom004

Teď se potvrdilo,to co mělo být u mého výběru „pokročilí“.Opět byla ruka rychlejší a místo vložení textu,sem to odeslal.:)
Napravuji.
Považuji se za pokročilého začátečníka.Přes­to,že jsem začal s prvním „Didaktikem“,„Di­daktikem M“,atd.,vždy když už sem měl pocit,že to zvládám,nějaký „cvok“ vymyslel něco nového a zase začalo učení.A takhle je to vlastně dodnes. 🙂

led

Súhlasím, učenie nikdy nemôže prestať. Vždy je niečo nové. Kto zaváha, končí.