Supercom

Počítač a historie

Nevíte někdo, jak se dostanu do historie počítače? Děkuji
Doplňuji:
u windows vista

Nejlepší odpověď
Hlada

XP: Správa počítače > Prohlížeč událostí

Další odpovědi
suaeda

Typů jak si prohlížet historii v PC je hodně, zejména pomocí různých prográmků.
Občas, když nejsem v zaměstnání tak se podívám, zda někdo na mém compu nepracoval do složky: C:\Windows\Pre­fetch. Jsou tam uloženy údaje (pro účely snadnějšího budoucího nabíhání)za několik dní dozadu o činnostech kdy se co kdy na PC spouštělo. Platí pro Win XP.