Miroslavst

Počítá statistika také s tím, že lidí na planetě přibývá?

http://www.no­vinky.cz/krimi/210637-o-prazdninach-zemrelo-na-silnicich-o-20-lidi-vice-nez-minuly-rok.html
Víc, ale taky je víc lidí. Počítá s tím statistika?

Nejlepší odpověď
kapka

No já nevím, možná přibývá právě těch, co žádné auto nevlastní.

Další odpovědi
mj81

Na planetě možná jo, ale v ČR počet obyvatel klesá, zachraňují to jen imigranti.

mosoj

!!!!!!

BIGFOOT

Miroslavste,lidí přibejvá ,ale jak se za pár let na tuto už tak chudáka planetu všici vejdeme a z čeho budem žít a jak budem žít,tak to je mě záhadou.Asi přinde na řadu selekce a ponechaj se jen ti nejodolnější a nebo budeme žít v jeskyních a cpát se budeme kořínky a houbama.BIGFOOT