Avatar uživatele
Pokročilý

Počítá se elektro VŠ jako praxe potřebná k §6 vyhl. 50?

Pokud budu rok na VŠ se zaměřením elektro, mám nárok na §6 vyhlášky 50?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Ne nepočítá. Vzdělání ti právě určuje délku praxe. Pro §6 je předepsána praxe dle přílohy 1 a to pro všechny kategorie vzdělání je 1 rok. Přezkoušení před tříčlennou komisí s § 7-9. Asi jsi ani nečetl vyhlášku a chceš mít přidělen §6. Nejdříve se seznam s vyhláškou, udělej si předepsanou praxi a pak jdi složit zkoušky.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Ne

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.