tomovka

pocit ochableho zapesti – signalizace vazneho stavu, nebo jen unava?

kdyz jsem si lehl, tak po chvili (nevim
jak to zacalo), jsem zacal citit ochablost; jako bych mel vykloubene zapesti; pocit slabosti v zapesti. pocit jako by selhala hydraulika bagru v jednom kloubu; ale furt ho mohla ovladat. celou rukou muzu volne pohybovat, ale v zapesti je ten pociit…

Odpovědi
zistan

Podle vlastní zkušenosti to může být zánět šlach ale to doprovází bolesti v zápěstí. Léčba: 14 dní dlaha nebo obstřiky.