LucinkaLLL

Pocit na zvracení

Mám takový špatný pocit, že budu zvracet, nebo jako prostě, že mám knedlík v krku spíš.. Mám pocit, že něco není v pořádku s krční páteří, ale nevím co. Ten pocit knedlíku v krku začal zase dneska. Občas to takhle prostě mám.. Tak jednou za 3 měsíce. Břicho mě nebolí. Co s tím?
Doplňuji:
A ještě k tomu krkám..

Nejlepší odpověď
zjentek

nevolnost- příčina může být kdekoliv ..páteř, slinivka, politika, atd. ..nutno konzultovat se svým doktorem

Další odpovědi
badisko

Prestan kourit …:D ne vazne zamysli se nad tim ..co jsi jedla a pila jesli nejsi nemocna …ale opravdu ti pomuze lekar ne lide na poradne …
treba to je jen prekyseleny zaludek a spravi to jedla soda …mleko …nebo rennie …
to by vysvetlovalo jak knedlik v krku tak pocit na zvraceni …

Andre5000

Může to být přetížená krční páteř. Jděte k lékaři.