pocit méněcennosti v opilosti

jak se zbavit sebelítosti, nevěřícnosti, pochybnosti a podobných stavů v opilosti? Je tomu necelej rok, co jsem si prošla peklem s přítelem. Nyní mám nového báječného přítele, ale kazim to, když se připiju. Přestat pít alkohol je jenom prevence, ne řešení.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Asi Vám neporadím nic, co by se Vám líbilo, ale jiná rada mě nenapadá.

  1. Přestat pít. To není prevence, ale první krok k vyřešení problému. Pokud víte, že Vám alkohol nedělá dobře, pak se mu raději vyhněte.
  2. Pokud máte podobné stavy, i když se nenapijete, nebo cítíte hodně silnou potřebu pít a dokonce třeba i silnou potřebu si pocit méněcennosti pitím navodit, pak navštivte psychologa.

Další odpovědi
ReHu

Já to vidím jasko řešení, ne jako prevenci. Do doby, než se vaše nitro spraví.

anonym

Pochybuji,že Vám to TADY někdo vysvětlí,natož poradí.Jsou poradny a pod.Jediná rada:když víte,jak to funguje,nepijte.Je možnost,že si odstřelíte přítele.Ale to jistě víte,že?

Michal

Alkohol je základem vašich problémů.Přestaňte okamžitě pít,pokud se vám to podaří, bude to první vítězství a pocit méněcennosti se zmírní,nebo vytratí.Pokud nepít nezvládnete sama vyhledejte odbornou pomoc. Základ vašeho zvednutí se ze dna je nepít!!!

mojitek

Tady Vam muzeme poradit,ale to je vse.Alkohol pouze umocnuje Vase emoce-at uz jakekoliv.Kaz­dopadne bez psychologa to asi nepujde…