skywalker

Poradíte, jak se zbavit pocitu bezmoci, objevujícího se ve snech?

Dobrý den,

Abych Vás uvedl do děje, můj život momentálně je skvělý.
Mám zázemí, příjem, hobby, škola mě baví (netušil že to někdy řeknu :D), kolem sebe spoustu skvělých lidí, jsem optimista a reálně šťastnej člověk…Ale často se mi zdá o tom, že me někdo ve snu naštve a já ho chci zbít (tyto věci mě někdy napadají i v reálu když někoho fakt nemám rád, ale nejsem agresor a všechno vždycky vyřeším komunikačně) ale vždycky ho trefim, a ta rána s tím člověkem nic neudělá a mě to hrozně štve protože fyzicky zdatný jsem ale nikdy jsem nikoho neuhodil a ten pocit neznám …Dost mě to znepokokuje…Víte někdo, proč se mi toto zdá a jak se tohoto pocitu zbavit ???
Budu rád za každý příspěvek :)
Předem děkuji za odpověď.

Původní neotázka
Pocit bezmoci ve snech

Odpovědi
anonym

Pokud se chceš zbavit pocitu bezmoci objevujícího se ve snech, nauč se lucidní snění.

ivzez

Pokuste se najít jiný přístup k těm situacím,
v nichž Vás napadá někoho zbít.