martina1

Pochybil Obecní úřad?

Obecní úřad nám přidělil číslo popisné,ale podle všeho neměl.Stavba není skolaudována.Roz­hodnutí máme a číslo pro korespondenci užíváme.Máme úřad upozornit a číslo vrátit?

Odpovědi
Marky71

číslo popisné vám opravdu mělo být přiděleno až po kolaudaci,pokud se jedná o novostavbu. Ale zároveň proč číslo vracet, užívejte ho, pochybení nebylo na vaší straně.

atriplex

Doporučuji kontaktovat úřad a dohodnout se. O nic nejde, ale i z „blbostiů“ mohou vzniknout komplikace táhnoucí se léta.