Pochopíte,že tu někdo dřepí půl dne a více,jen aby za každou cenu odpověděl skoro na každou otázku?

Někdy se až divím,že někteří jsou tu skoro imervére,jen aby snad body ku prospěchu svému dostali.
Připadá vám to někomu taky tak jako mě?
Díky za názory.
Doplňuji:
Trefená husa se vždy ozve.
Na nic jsem nenarážel,jen jsem se slušně zeptal,ale pravdou je jen fakt.

Nejlepší odpověď
iceT

Ne,nepřipadá,ale já tu jsem vždy jen na skok,protože zde už nic zajímavého jako před pár lety nenacházím.Když jsem se sem zaregistrovala,tak zde byly denně zajímavé otázky,nové a dnes?No bohužel doba i uživatelé se změnili.

Další odpovědi
dědapetr

Na odpovědích není určena doba jak dlouho může člověk se zdržovat a nakolik otázek může odpovídat a nebo kolik otázek může položit.

gecco

Já v tom nevidím problém…
🙂

Spíše mne udivuje, že někdo snad kritizuje jej neomezující a neohrožující chování jiných… Nebo minimálně se nad ním ´kriticky´ pozastavuje…

´Narážíš´ (zřejmě) na mne – můžeš mi vysvětlit proč???
Vzpamatuj se – uniformita totality je pryč, můžeme se chovat svobodně…
A pryč je i zkoumání a lustrování lidí ´pouličními důvěrníky´…
😁
Doplňuji:
Fakt je mi záhadou, proč rejpeš…

Víš, jak je to s tím „lesem“??
😁

Drap

To celkem chápu a nevidím v tom problém. Spíše mne udivuje, že někdo se snaží převést všechny zprávy z netu na otázka a vložit to sem. Pokud se mu nedostává zpráv, otravuje rádoby zajímavými videi a podobně

da ny

Nepřipadá mi to ani za mák stejně ;)
Ti co mají nejvyšší počty bodů, protože „dobře a kvalitně“ odpovídají, nemají dle mého soudu zapotřebí honit se jen za bodíkamaa ;D
Někdo si rád hraje, podělí se o názor, je to forma komunikace a spojení se světem.
Někteří z nich kladou též otázky, jejichž zajímavost hodnotí/bodují ostatní návštěvníci.

Já tady dřepím i půl dne tak 2 – 3 x v týdnu, někdy jen pročítám zpětně odpovědi na otázky a sázím bodíky (bez jediné své odpovědi).
Jsem registrovaná poměrně krátký čas. Mé počáteční „nadšení“ záhy vyprchalo…
A důvod? Prostý – odpověď viz. iceT.
Přesto, přeze všechno mne některé z odpovědí inspirují, pobaví, ale i poučí…
Líbí se mi rychlé a často fundované odpovědi, neřeším důvod ani délku času přítomnosti zdejších návštěvníků…

Mirdas

Spíše mne zaráží že se na tom přiživují tací, kteří nejsou schopni na dotaz odpovědět, odpovídají zcela mimo, nebo dokonce urážejí a ještě za to dostávají své vytoužené body.
Dost smutné zde, kde se dělá aféra i z toho že tazatel zapomene za dotazem napsat otazník.

ivzez

Zdá se, že mi tady s vypnutým java scriptem „utíká“
další funkce tohoto webu – možnost sledovat, kdo
tu je denně, kolik času tu kdo denně tráví, …

Způsob, jak tu kdo tráví čas, je zřejmý mj. z některých otázek …

zzzlatokopka

S potrefenou husou to sedí. 😁
Ty neustále narážíš na mě, že má víc profilu, a sám jich máš víc, že Kelte:-DDD

Závist je jedna z nejhorších vlastností:-((( A závidět někomu body, které jsou na nic, to už musí být člověk padlej na hlavu.

Tak hezkej den Jugare, nebo Kelte???

led

Ak by ste venovali trochu času aj histórii tejto stránky a prezreli si príspevky spätne, odpoveď na svoju otázku by ste dostali bez námahy a konfliktov.
Mnohí registrovaní užívatelia písali, že sa ani neodhlasujú a stránka im beží v počítači aj počas práce na iných počítačom spracovávaných úlohach. Niekto hrá karty, niekto ide na cigaretku a na kávičku, niekto klebetí, alebo rieši problémy a niekto nakukne sem, čo je nového a angažuje sa. Nič divného, každý má právo aj takto tráviť prestávku v práci, pokiaľ mu to zamestnávateľ nezakazuje, ale toleruje. A čo tí starší, už nepracujúci dôchodcovia, či matky na materských, veď toto je jedna z možností ich sebavzdelávania a relaxácie… alebo myslíte, že naozaj tieto body sú niejaká kúpna hodnota? Za koľko bodov si kúpite kilo chleba? Ale na druhej strane, ak niekto vie a odpovie, tie body si zaslúži. Nehovorím o falošnom bodovaní, ale o tom zaslúženom.

Pepa25

Děláš sociologický průzkum? 🙂 Určitě bys toho hodně dal dohromady, ale musíš jako první zjistit, kdo tu je

  • než jde na šichtu
  • až mu v práci padne
  • než mu v druhém okně doběhne nějaký výpočet
  • než mu začne další hodina
  • až mu usnou děti
  • než mu přijdou děti
  • když nemá doma partnera/ku
  • když má doma partnera/ku

😉

gecco

Pepa25 → poslední dva body se hezky ´doplňují´…
😉

da ny

Toto mne vždy zarazí:
„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“
Zrovinka, když se rozjedu a tak ráda bych bodovala… 😁

anonym

Body:https://www.go­ogle.cz/search?q=bo­dy&biw=1051&bih=495&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=rJU­uVYTkBsrOaJLRgPAC&ved=0­CAYQ_AUoAQ#tbm=is­ch&q=body+d%C3%A1ms­k%C3%A9

anonym

Je lepší sem dát příspěvek z netu,než stroze odpovídat jako ty Drape!

anonym

Nikde jsem nenarážel na tebe zlatokopko!A už vůbec ne svým dotazem,moc se mýlíš,že tu mám dva profily,jsem sice kelt, ale nejsem kelt v nicku,zase tvoje další velká minela!!!!
Jsem tu jen jako Jugar!!!!!

gecco

Mňo…
LOL
Tomuhle nevěřím…
A ty možná víš proč…
A nebo se můžeš domýšlet…
Každopádně – ty víš, že to není pravda…
😁

anonym

Tvoje zkratky nevím co jsou,ale připadají mi puběrtácké.Já tu mám pouze jeden nick,jak už jsem psal.