Pochopíte tohle jednání matky?

Proč jsou lidé tak zlí a zabíjí své děti?
http://www.no­vinky.cz/krimi/384327-devatenactileta-zena-porodila-holcicku-a-hned-ji-zabila.html

Nejlepší odpověď
anonym

Nikde nepíši, jestli neměla poporodní psychózu, tak proč ji hned odsuzovat?

Další odpovědi
Drap

Pochopím to, že zřejmě nebyla uplně zdravá.

ten který je

Mohla mít laktační psychozu.Vše musí vyšetřit znalec.

Agneta

Tomuhle se nedá říkat „zlý“, je to neštěstí. Vždyť by k tomu nikdy neměla důvod (- to spíš ten její přítel). Ani ona sama by to nikdy neudělala, stačí se jí zeptat za rok, až bude zdravá. Asi se už potrestala sama celoživotně – až jí to dojde:DD
Za komančů by za to určitě šla do vězení mezi vrahy, ale to byla nelidská totalita.

RyuzakiKate

Tomuhle se říká mezi hráči MMORPG „spawn kill“.

lota

Ne všechno se dá pochopit. Často přemýšlím, proč jsou lidé tak zlí a ještě jsem na nic nepřišla. Asi je v každém kus ďábla.