T'poy Tucker

Pochopím Star Trek:Enterprise, když jsem neviděla předešlé Star Treky?

Ahoj, chci se začít dívat na Star Trek:Enterpri­se(z osobních důvodů), ale neviděla jsem ani jednu epizodu z předešlých Star Treků, pochopím Enterprise, nebo si musím pustit i ty předešlé? Děkuji
T'poy Tucker 🙂

Nejlepší odpověď
cochee

Pochopíš, protože je to podobné jako u Hvězdných válek: ač časově natočen jako poslední seriál, nepletu-li se, tak dějově je to ještě před příběhy TOS (The Original Series, tj. před Krkem a Špokem).

Další odpovědi
lexx

je to pohádka pro mladší školáky a vůbec nezáleží jestli něco dřív viděla, každej díl je samostatná epizoda