hanka R+

Pochopí Učitelka fyziky…

psaly jseme test ve fyzice…ja sem to moc neuměla tak sem jí tam napsala na konec máte heské oči......myslíte že to bude brát s humorem ?? :)))
Doplňuji:
bylo to mysléne s humorem…a s tím že mi da lepší znamku

Nejlepší odpověď
anonym

Copak ona,hlavně, aby ty jsi měla humor,až budeš znát výsledek.

Další odpovědi
SinceX

Hehe, mám fyzikáře, ten nám dává 5+ s protekce, také jsem mu napsal: „Víte co? Ta fyzika není tak těžká jak jsem si jí představoval, mám + z protekce“. Sice jsem nedostal dobrou známku ale od té doby nám dává lehčí písemky.

A to jsem ve druháku na Střední škole..

Mimochodem, dávej si bacha na češtinu, bije to do očí..:)

Jahoda

Při čtení Tvého textu jsem se pousmála 🙂

P.učitelka se možná zasměje, možná pobaví. Lepší známku, podle mě, nedostaneš. To záleží na tom, jak umíš učivo a ne jestli jí tam napíšeš lichotku. Kdyby taková metoda fungovala, každý by na konec testu napsal nějaké učitelčinné +.

poa.li

Myslím, že by to mohla brát i jako drzost. Raději bych s tím počítal…

Mili @

No, aby si učitelka nezačala myslet, jestli to nemyslíš nějak jinak – kolikpak ti je?????