bobánek

Pocházím z malého města na Bruntálsku,jemě tady sněží.Jak to vypadá u vás?

Doplňuji:
a od desíti svítí slunko.

Nejlepší odpověď
quentos

u nás v Podkrkonoší zatím nic. Až se divím

Další odpovědi
dagry

Bobánku tak vidím, že jsme „sousedé“. Já bydlím kousek od tebe 🙂 a před chvílí jsem přišla se psem z louky a svítilo na nás sluníčko, ale do toho jemně sněžilo. Ale vrcholky smrků už jsou poprášené.

hanulka11

Hlásím kousek jižně od Prahy vylezlo sluníčko,ale je chladno.

oskar

Jih Moravy,svítí nám sluníčko,fouká vítr a je zima 3 nad nulou.

rybíz

Střed Moravy – zataženo, střední vítr, asi 8°C.

Arni

Střední Čechy – sluníčko, sucho …

Vikičistič

Hlásím,že na Havlíčkobrodsku silně šněží a jsou již závěje.

chucky

Ve Freiburgu svítí sluníčko a je 6´C a teď čtu od Viki…, že nám na vysočině sněží.