Zvědavý

Pochází vodka Amundsen opravdu z Norska ??

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli pochází nevím,ale vyrábí se v Plzni v Božkově:
http://destila­ty.heureka.cz/stock-amundsen-vodka-1-l/
Vodka Amundsen je vyráběna z nejjemnějšího trojnásobně destilovaného lihu a kvalitní měkké plzeňské vody zbavené všech nežádoucích minerálních látek a sebemenších nečistot. Nenapodobitelnou chuť dodávají Vodce Amundsen nejen prvotřídní suroviny, ale rovněž osvědčená skandinávská technologie výroby. Ta spočívá v několikanásobné filtraci vodky přes aktivní dřevěné uhlí, které je speciálně pro Vodku Amundsen vyráběno z tvrdého dřeva javoru, břízy či buku. Díky kvalitním surovinám a speciálnímu výrobnímu postupu je Vodka Amundsen dokonale čistá a lahodně jemná.

Další odpovědi
anonym

„Přesto, že právě vodky jsou mimořádně konkurenčním prostředím, věříme, že existuje prostor pro vodku s vynikajícími parametry a zároveň příznivou cenou,“ uvedl generální ředitel Stocku Plzeň Petr Pavlík. Tomuto záměru odpovídá také vylepšená receptura vyvinutá ve spolupráci s norskou pobočkou Stock Spirits Group – SSG Norway, podle níž je Amundsen vodka zkomponována. Základem produktu je nejjemnější šestkrát destilovaný obilný líh, což je na českém trhu unikát. Ideální parametry nejjemnější vodky pak dotváří čistá voda, několikrát filtrovaná přes přírodní uhlíkové filtry, čímž je zbavena nežádoucích minerálních látek a změkčena na ideální hodnotu.

Zdroj: http://www.amun­dsen.cz/novin­ky/amundsen-vodka-s-novou-recepturou-i-lahvi-miri-do-premioveho-segmentu-2/

marci1

Asi jak která, v tom se tak nevyznám. Ve zdroji je nejlepší Amundsen vodka, výrobce Norsko : 🙂
http://tn.nova­.cz/zpravy/tes­ty/velky-test-vodek-jaka-je-krasne-jemna-a-ze-ktere-se-vam-udela-soufl-uz-pri-pricichnuti.html

Pepa25

Ta reklama je fakt dobrá, když je tomu zjevně ochotný někdo věřit … 🙂