kuba007

Počet plavčíků na koupališti.

Kolik plavčíků by mělo hlídat jeden plavecký bazén 50×25 metrů a jedno brouzdaliště 13×8 metrů. Stačí na to pouze jeden plavčík?
Doplňuji:
.............­.........

Nejlepší odpověď
Drap

1 plavčík

Stačí jeden

Další odpovědi
suaeda

1 plavčík

Samozřejmě jeden. Ale kdyby tam byla ještě jeho zástupkyně na poskytování první pomoci – proč ne.

kuba007

SES POSRAL??JEDEN PLAVČÍK NA 50M BAZÉN??!! TVL, TY SEŠ KOKOT

led

kuba007,
Vážte slová, neurážajte ostatných užívateľov.
Počet plavčíkov je určený vyhláškou, určuje sa podľa veľkosti, zaradenia do kategórie pre plavcov/pre neplavcov a počtu kúpajúcich sa.