ondra07

Pocení v podpaží, jaký materiál trik nosit?

Znovu se tážu na ten stejný problém.. Pocení v podpaží při nervozitě..
Nepište Driclor, ani antiperspiranty, ani to, že je to normální.. !!!
Hledám rady, jaký materiál je nejlepší na pocení.. jestli termo triko nebo bavlna nebo bambus nebo něco jiného?

Prostě jde o to, aby ten materiál nasál ten pot a dál ho nepropustil .. aspon lehce.. Co je teda nejlepší sací materiál?

Nic jiného mně nezajímá, tak pište z vl. zkušeností.
Díky :)

Nejlepší odpověď
gecco

…„aby nasál pot a dál ho nepustil“…
Tak to ti doporučím neopren – ale počítej s tím, že po dni v něm stráveném bude proti tobě tchoř voňavým frajerem…
😉
______
Potřebuješ materiál, který naopak pot snadno odvádí do další vrstvy a navíc působí antibakteriálně (bakterie způsobují pach potu)…
Takže doporučuju z levnějších bambus, z dražších nějakou tkaninu protkávanou stříbrem, nejlepší je merino.
A spíše matnou a tmavší – propocení nebude, případně, tak zřetelné.
😉

Další odpovědi
ReHu

........aby ho dál nepustil?
To bude proti tobě tchoř voňavý frajer.
Doporučuju nějaké lehké prodyšné funkční triko + něco, co odmítáš. Stříbro je dobré.
A nebo sprchu co 10 minut.

nosahosa

Zkus změnit sprchový gel, občas to někomu hodně pomůže.

ReHu

.http://dobre-radyanapady.sk/in­dex.php/zdravi­e/1195-ako-bojovat-proti-nadmernemu-poteniu

ReHu

Omlouvám se, nečetla jsem geccovu odp. celou a opakovala názor o frajeru tchoři.

gecco

No – asi oba víme, co znamená mít neopren celý den na těle…
😉
A když se pak ještě nemůžeš umejt…
😁