Miroslavst

Počasí slibuje krásný a slunečný víkend, co podniknete?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/213539-pocasi-slibuje-krasny-a-slunecny-vikend.html
Ještě že tak. Už máte něco naplánováno co podniknete?

Nejlepší odpověď
panenka

Budu u Babičky péct koláče a cukroví na hody

Další odpovědi
Mousinek

Nevím asi na procházky
Doplňuji:
Ale asi budu nemocná tak budu ležet protože mě škrábe v krku

aramah

Něco na mě leze, manžel to není, asi nějakej vejr.:DD Takže pěkně doma.

BEAES

Plánuji procházku, posezení s rodinou, více jsem zatím nenaplánovala.

ten který je

Bohužel v sobotu musím do práce a v neděli možná na houby.

mosoj

Bohužel to neslibuje počasí ale rosničkáři !!
Třeba budou mít pravdu.

vecernice

Mám docela dost práce,ale v sobotu odpoledne bych si chtěla udělat trochu volna.Mám dvě psí miminka,tak bych s nima chtěla jít na chvilku někam do přírody,třeba jen na zahradu,protože ty potvůrky toho ještě moc neujdou,ale prostě vypadnout z baráku.

myšpulín

Do neděle musím ležet v posteli, abych mohla v pondělí jít zdravá do práce, takže můj program je jasný.
Jinak kdybych mohla, tak bych určitě vyrazila do lesa na houby, určitě ještě rostou.

anonym

já budu naložená v posteli čekat až začne pršet:D nemůžu se hýbat tak se ani netěším že mi ktomu bude svítit sluníčko

Michal

Půjdu na ryby.

lerak14

jedu na pozvání na sraz a tam bude veselo no doufám že bude splněno to co tady slibuje ten co nás všechny zve

hanjimka

Sbírat ořechy,jablka,sekat trávu,hrabat a nejspíš i vařit a upeču štrůdl.To z těch padaných jablek.