Tom 25

Počasí aneb je vám zima?

Je vám teplo nebo jsem jedinej dko ještě chodí v krátkých kalhotách. Popřípadě ženy v minisukni bez silonek.

Nejlepší odpověď
Drap

Je mi tak akorát. Ovšem krátké kalhoty jsem už odložil.

Další odpovědi
anonym

V práci mi je zima,montérky to jistí,v civilu džíny,vždyť je podzim,to už není na krátký kalhoty.

ivzez

Letos jsem nějak zmrzlá. Na rozdíl od předchozích dvou let, kdy jsem zatopila
až kolem Mikuláše, jsem letos zatopila už před cca 10 dny. (Spíše zavlažuji než topím, ale je mi zima.)

(Mini)Sukně nenosím, chodím jen v kalhotách.

lexx

ráno když je venku asi +7st.C to ještě není čas na zimní doplňky, v bytě je +21st.C plastová okna těsní tak stejně netopím, raděj svetr a vlněný fusekle, čaj s rumem, lépe se slivovicí

anonym

Letos, vyjímečně, jsem nosil kraťasy, ale to doby, než klesla teplota pod 25 °C. Jsem zimomřivý, ale v práci bych mohl dělat i v trenýrkách, protože pracuji a jak je známo, při práci se člověk zahřeje. U Jugara se nedivím, že mu je v práci zima, protože mít lopatu nebo koště pod bradou, moc energie nevydá.