Pobyt ve studené vodě

Jak je možné 9 hodiny vydržet ve vodě o 17 stupních. Jak moc je ta voda studená? Jak je teplá voda v bazénu?

Odpovědi
iceT

U nas v Aquaparku mela voda v bazenu 28 a ve druhem dokonce 38 a ta studenejsi byla prijemne vlazna.
Jinak si myslim,ze voda o 17 stupnich je vhodna leda pro velice otuzile lidi,a to urcite ne na tak dlouhy pobyt.No urcite to neni nic pro me.:-)

ladyhawke

17 se ještě snad dá. V bazénu by měla být cca 24stupňů teplá voda, vyšší teplota = zvýšené riziko rychlého šíření nežádoucích bakterií a virů způsobujících kdovíjaké neduhy. V některých bazénech se pohybuje teplota vody až na těch 28 a při překročení teploty 30C je ve vodě nutně přidáváno tolik dezinfekce, že některé odbarvené blondýny vylézají s nazelenalými vlasy (a to prosím bez legrace).