BEAES

Pobyt v chýši- myslíte, že to funguje??

Pobyt v chýši – rekapitulace, terapie, odložení starého, léčení, znovuzrození, nová vize, nový začátek, spojení s Velkou Matkou – Zemí Pro koho je pobyt určen: Pro všechny ty, jež chtějí převzít zodpovědnost za svůj život, pro hledající, jež ví, že je třeba odpustit minulosti, přijmout a zahojit rány pro ty, jež se chtějí naučit žit v přítomnosti tady a teď v souladu se svým srdcem, se svou duší. Cena takového jednodenního pobytu je asi 300Kč.

Nejlepší odpověď
led

nepoznám „chýšu“, ale samotný pobyt v lone prírody, bez výdobytkov modernej techniky (hlavne TV,mobil,počítač) je ozdravujúci a relaxačný. na ubytovanie je najlepšie použiť prírodný materiál, jesť ľahké jedlo, vyhnúť sa alkoholu a rôznym umelým „energetickým“ nápojom. A hlavne vypnúť mozog, zlé myšlienky, aktívne si užívať prírodu. Pri „návrate do života“ pomaly prijímať fakt reality.

Další odpovědi
iceT

Mno,pokud to neni jen nejaky vyplach mozku,tak by to klidne mohlo fungovat.
Ale nejsou k tomu nutne nejake predpoklady,jako treba umeni se dokonale uvolnit nebo se soustredit nebo neco takoveho?

anonym

O chýši slyším poprvé. Osobně těmto „záležitostem“ nevěřím.Různé sekty,mágové,o­perace holou rukou,léčitelé čehokoli a pod.
I když uznávám,že Víra,jako fenomén,může dělat velké věci.Jsou případy,kdy víra je silnější,než zákl. instinkty.
Určitě existují jedinci,kteří mají „zvláštní schopnosti“.Ale na jednoho takového je nekonečná řada chytráků – různých druhů.

skorcovaz

Tohle je nějaká reklama, nebo otázka?

ReHu

Myslím, že samotná chýše nic nespraví.
Pokud nevím, co přesně chci a nemám nic naplánovaného, chýše asi nepomůže.
Můj názor je ten, že to je v hlavince:-).