Avatar uživatele
Petka 22

Pobyt syna…

Dobrý den mám dotaz bydlíme s přítelem a jsem těhotná mám ale trvalý pobyt u své mamky ale bydlím u něj a ted mám jít rodit a chtěla bych napsat synovi trvaly pobyt u přítele nebudou s toho nějaké problémy že mam jako jeho matka pobyt jinde než mé dítě děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Na podobnou otázku už jsem zde odpovídala.
Samozřejmě, že je možné, aby dítě mělo trvalé bydliště jinde než Vy. Musíte si to ale vyřídit, protože jinak dítě dostává automaticky TB podle matky. Není ale problém toto zařídit ani později, tedy např. až po narození dítěte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

v žádnem případě z toho zle mít nebudete.můžete napsat vašému dítěti do rodného listu adresu trvalého bydliště vašeho přítele

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bond73

Myslim,ze nebude mozne, zmenit synovi trvale bydliste ihned,jelikoz vas syn, dostane automaticky trvale bydliste,tam,kde ho mate nyni vy,vzdy jde vse podle matky, i zdravotni pojistovnu bude mit tu,co mate dnes vy.Zmenu bydliste,budete pote muset provest, na prislusnem urade,po predlozeni jeho RL.Ovsem,neni zadny problem v tom,ze vy i vas syn budete mit,, rozdilne trvale bydliste,jelikoz dnes, se posuzuje trvale bydliste,jakozto administrativ­ni ukon.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek