bolak

Pobouřilo by vás, kdyby s vámi v práci dělal chlápek, který by nosil stejný knírek jako měl Hitler?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Alesh

Ne

… stejnej měl i Chaplin 🙂

Vzhled mě až tak nezajímá, spíš bych posuzoval, co z něj „leze na moudra“. Pobouřilo by mě leda to, pokud by mi tím, co říká, připomínal zmiňovaného.

Další odpovědi
quentos

Ne

Hitler na něj přece neměl žádnej copyright ;{)>

aramah

Ne

Proč by mělo? Každého věc,(neřeším )

hanulka11

Ne

proč by mě to mělo pobuřovat ,ať si nosí co chce kdo chce a tebe ano????

mosoj

Ne

Sice ne, ale vypovídá to něco o charakteru toho člověka. Takže dál od něj.

WeeBear

Ne

Je to každého chlapa věc, jak si upraví knírek, nemůžu přece podle knírku odsoudit člověka. 🙂

funa

Ne

lexx

Ne

Ale prosím Vás…66 let po válce, takových po světě běhá milión. Ani nevědí kdo to Dolfi byl a jak vypadal. AH řádil jenom (!) šest let, co takhle Pol Pot, Saddam a Pinochet, ti Vás nepobuřují ?

Natee

Ne

Jestli se mu to líbí.. =)