Miroslavst

Pobíráte sociální dávky? Myslíte, že na ně má nárok každý?

http://www.no­vinky.cz/krimi/213297-milionar-si-v-chomutove-chodil-pro-socialni-davky.html

Nejlepší odpověď
standa

Co rozumného odpovědět na tuto rozumnou otázku než, že :

  1. sociální dávky nepobírám
  2. myslím, že nárok na dávku každý nemá

Další odpovědi
vecernice

Sociální dávky nepobírám a jak píše Standa-každý na ně nárok nemá.Dost se toho zneužívá.Ale na druhou stranu,ten chlap přece prodal svoji nemovitost a ne státní,ani sociální.Je to na zamyšlenou,já bych to tak jednostraně neviděla.