Pokročilý

Po zapnutí Win se mi na obrzovce oběví okno s upozorněním: ...

okno s upozorněním : "Problem to run or locate the batch file install.cmd" Přítel říká že se mi prý do msconfig.exe nainstaloval nějakej kousek programu který jsem instalovala pomohl mi, ale jeho slova: "najdi msconfig.exe vyhledavačem, a tam v konfiguraci systemu panel "po spuštění" najdi co to spouší a bud to doinstaluj nebo vypni" jsem nepochopila - tímto způsobem se dostanu jen na procesy msconfigu a ty se při každém znovuzapnutí pc obnoví a zas pracují. PSmám win 8 - co mám tedy přesně dělat?

Odpovědi:

nejlepší pro vás bude varianta tahle....pokud máte pc z obchodu, jistě k němu je i instalační cd s win8...pakliže mámte operační systém, vložte to do mechaniky a znovu celé přeinstalujte...smaže to sice co jste si nastavila (např motiv obrazovky),ale budete jako na začátku...na data to nemá vliv

Zlatý

Instalační CD/DVD se už často nedává, většinou tam je tzv. recovery oddíl, který obnoví celý počítač do továrního nastavení - tedy udělá čistou instalaci Windows.

No a k problému - stiskněte Ctrl+Shift+Escape (nebo Ctrl+Alt+Delete a tam klikněte na Spustit Správce úloh). Ve Správci úloh klikněte na záložku Po spuštění a tam to uvidíte.
Mimcohodem - msconfig.exe ve Windows 8 už nespravuje položky Po spuštění. To definitivně převzal Správce úloh.

Asi by bylo fajn, kdybyste mi sem vložila výpis z Hijackthisu, že bychom se na to podívali, jestli se tam něco netluče, apod.
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a vložte mi sem odkaz nebo mi ho pošlete přes vnitřní poštu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.