hippeace

Po zapnutí Win se mi na obrzovce oběví okno s upozorněním: …

okno s upozorněním : „Problem to run or locate the batch file install.cmd“ Přítel říká že se mi prý do msconfig.exe nainstaloval nějakej kousek programu který jsem instalovala pomohl mi, ale jeho slova: „najdi msconfig.exe vyhledavačem, a tam v konfiguraci systemu panel "po spuštění“ najdi co to spouší a bud to doinstaluj nebo vypni" jsem nepochopila – tímto způsobem se dostanu jen na procesy msconfigu a ty se při každém znovuzapnutí pc obnoví a zas pracují. PSmám win 8 – co mám tedy přesně dělat?

Odpovědi
leylandus

nejlepší pro vás bude varianta tahle…pokud máte pc z obchodu, jistě k němu je i instalační cd s win8…pakliže mámte operační systém, vložte to do mechaniky a znovu celé přeinstalujte…smaže to sice co jste si nastavila (např motiv obrazovky),ale budete jako na začátku…na data to nemá vliv

Bedy

Instalační CD/DVD se už často nedává, většinou tam je tzv. recovery oddíl, který obnoví celý počítač do továrního nastavení – tedy udělá čistou instalaci Windows.

No a k problému – stiskněte Ctrl+Shift+Escape (nebo Ctrl+Alt+Delete a tam klikněte na Spustit Správce úloh). Ve Správci úloh klikněte na záložku Po spuštění a tam to uvidíte.
Mimcohodem – msconfig.exe ve Windows 8 už nespravuje položky Po spuštění. To definitivně převzal Správce úloh.

Asi by bylo fajn, kdybyste mi sem vložila výpis z Hijackthisu, že bychom se na to podívali, jestli se tam něco netluče, apod.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a vložte mi sem odkaz nebo mi ho pošlete přes vnitřní poštu.