Avatar uživatele
terry

Po volbách očekáváte změnu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym před 4206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Jinak

Doplňuji:
To se asi uvidí časem. Já jsem s výsledkama u nás v kraji celkem spokojená, nová strana, co jsem volila, je na třetím místě. Na kandidátce je i kamarádka, kterou dobře znám, byla nám za svědka na svatbě, kdyby byly všichni jako ona, tak je tu fajn. Lídr strany chtěl bojovat proti korupci už dávno, byl za blázna a byl vyfuckován. Teď dostal od lidí šanci, tak uvidíme.

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Změnu neočekávám

Volby byly krajské a senátní, kdežto zákony, jejich změny a rozpočet tvoří parlament a vláda, tak jaképak změny?
ad Sůwa – do schránky jsi nic dostat nemohla, neb se volilo do krajů a v Praze jen senátoři v některých městských částech (Pha 2, 4, 8 a 12).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

K lepšímu

Ale o to hůř bude potom. Vzhledem k tomu jak volby dopadly, bude krátkodobá změna k lepšímu, krátkozraké oranžové a rudé sliby a kouzla a pak malér, jako jinde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Jinak

Doplňuji:
Leda počasí…

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Změnu neočekávám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K lepšímu

Doplňuji:
Sama za sebe můžu říct, že se mám čím dál tím lépe, ale nějaké volby s tím nemají co dočinění. – Nýbrž láska.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Změnu neočekávám

Závažné změny neočekávám. Na to, aby větší změny nastaly, je zřejmě ještě brzy. Asi to bude ještě několik voleb trvat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Změnu neočekávám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucaso

K lepšímu

Doplňuji:
Alespoň v našem kraji. StřČ

Upravil/a: Lucaso

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

Jinak

buď to bude stejné (nejspíše) nebo taky o něco horší,pak je tu druhá možnost,že to bude lepší,nejprav­děpodobnější to bude stejné :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Změnu neočekávám

U nás ani žádné volby zřejmě nebyly, aspoň do schránek nám nic nedávali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Změnu neočekávám

Žádnou výraznou změnu neočekávám, ale jestli k něčemu dojde, tak jedině k horšímu, ale to až po všech volbách, které nás v blízké době čekají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Změnu neočekávám

.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek