terry

Po volbách očekáváte změnu?

Nejlepší odpověď
kapka

Jinak

Doplňuji:
To se asi uvidí časem. Já jsem s výsledkama u nás v kraji celkem spokojená, nová strana, co jsem volila, je na třetím místě. Na kandidátce je i kamarádka, kterou dobře znám, byla nám za svědka na svatbě, kdyby byly všichni jako ona, tak je tu fajn. Lídr strany chtěl bojovat proti korupci už dávno, byl za blázna a byl vyfuckován. Teď dostal od lidí šanci, tak uvidíme.

Další odpovědi
anonym

Změnu neočekávám

Volby byly krajské a senátní, kdežto zákony, jejich změny a rozpočet tvoří parlament a vláda, tak jaképak změny?
ad Sůwa – do schránky jsi nic dostat nemohla, neb se volilo do krajů a v Praze jen senátoři v některých městských částech (Pha 2, 4, 8 a 12).

anonym

K lepšímu

Ale o to hůř bude potom. Vzhledem k tomu jak volby dopadly, bude krátkodobá změna k lepšímu, krátkozraké oranžové a rudé sliby a kouzla a pak malér, jako jinde…

manon

Jinak

Doplňuji:
Leda počasí…

hanulka11

Změnu neočekávám

anonym

K lepšímu

Doplňuji:
Sama za sebe můžu říct, že se mám čím dál tím lépe, ale nějaké volby s tím nemají co dočinění. – Nýbrž láska.

Drap

Změnu neočekávám

Závažné změny neočekávám. Na to, aby větší změny nastaly, je zřejmě ještě brzy. Asi to bude ještě několik voleb trvat.

beer

Změnu neočekávám

Lucaso

K lepšímu

Doplňuji:
Alespoň v našem kraji. StřČ

balca

Jinak

buď to bude stejné (nejspíše) nebo taky o něco horší,pak je tu druhá možnost,že to bude lepší,nejprav­děpodobnější to bude stejné :)

Sůwa

Změnu neočekávám

U nás ani žádné volby zřejmě nebyly, aspoň do schránek nám nic nedávali.

Lucijej

Změnu neočekávám

Žádnou výraznou změnu neočekávám, ale jestli k něčemu dojde, tak jedině k horšímu, ale to až po všech volbách, které nás v blízké době čekají.

anonym

Změnu neočekávám

.