simonka

Po úraze mi zjistili artrózu, pořád mi šílené křupe v koleni a rukou a bolí kyčel.

Po úraze mne pořád boelo koleno a další všetření ukázalo artrózu, jenže mne bolí i druhé koleno, bez úrazu a kyčel. Byla mi doporučena Denzitometrie, ale lékař mi sdělil, že si mám zavolat do krajské nemocnice a objednat, doporučení nepotřebuji, když jsem tam volala sestřička prý bez doporučení neobjednává, tak nevím na koho se z lékařů obrátit aby mi napsala papír na vyšetření. Poradíte???
Doplňuji:
Chcete vyšetření a pro koho ? Komu dáte výsledek ?
Byla jsem třikrát operovaná po úraze, kdemi dával doktor dohromady koleno a protože jsem měla pořád bolesti, otoky tak mne poslal na magnetickou resonanci a tam zjistili další onemocnění a navrhl mi abych se nechala operovat, že navrtají kosti a aplikují silné látky pro výživu kostí ajn., ale on toto nedělá a doporučil mi operaci v Praze a tam se mne sestřička po telefonu ptala jestli mám rtg vyšetření a jiná.

Nejlepší odpověď
mosoj

Chcete vyšetření a pro koho ? Komu dáte výsledek ?

Denzitometrie je vyšetření hustoty kostí, které se dělá při osteoporóze, nikoliv artróze.
Obě nemoci léčí ale ortoped nebo specialista na kostní problematiku.
Zajděte si k nim a oni vám doporučení dají a také oni vás budou v případě potřeby léčit. Nikdo jiný!

BTW a kdo vám to vyšetření doporučil ?
Doplňuji:
Stále nerozumím. Co na to ten doktor co vás
tam poslal ? Jestli nic tak nezbývá nic jiného než jít k jinému, nebo je pravda někde jinde.