Lucik123

Po učesání se mi vlasy stejnak hned rozcuchají

Ahoj,
mám takové blbé vlasy že se mi po učesání hned zase rozcuchají a zkroutí nevíte co s tím udělat ??

Nejlepší odpověď
LůcaDůcaPůca

nemáš je sestříhané? já je mám totiž sestříhané a taky se hned rozcuchám.

Syd

No tak jestli máš kudrnatý vlasy, tak se nesmíš divit, že se nějakou chvíli po rozčesání začnou kroutit, to je normální a nic s tím neuděláš, jedině že by sis je žehlila. Proti zašmodrcování i pro lepší rozčesávání pomáhá skoro jakejkoli „sajrajt“ na vlasy – kondicionér, oplachovej i bezoplachovej balzám/sérum…

anonym

Děvčata, co je tohle za otázku a za odpověď? Nespletly jste si, co tu vlastně chcete? Za dotaz místo odpovědi se dává hned nominace?
Nechci Vám tady kázat o pravidlech a kodexu, ale měly byste si je přečíst a příště něco podobného raději neopakovat. Tohle je totiž na smazání. Zavání to nečestností.

anonym

Lucik je tu pouhých 5 dnů, ještě na nic neodpověděla a třeba si bláhově myslela, jak potěší zkoušením, co udělá nominace spřízněné (stejně naivní) duši.

Lucik123

Ne nemám je sestříhane …