zjentek

Je v pořádku, že po třech letech denního čtení z monitoru mně začal vizuálně červenat jindy černej text?

..je to v pořádku?

Nejlepší odpověď
led

Nie je to v poriadku.
Na vine môže byť únava, zlé svetelné podmienky, farebné nastavenie monitoru, prípadne jeho „starecké dodýchavanie“
Nadmerná zelená farba v zornom poli môže pri pohľade na prázdnu plochu monitoru (čierny text vypĺňa len časť plochy) krátkodobo vyvolávať pocit protiľahlej farby – čo je práve tá červená.
Po zdravotnej stránke, nechajte si premerať oči.

Další odpovědi
zzzzz

Nehul to, barvy se ti zas srovnaj:-ooo
Doplňuji:
PS já tady taky občas vidím rudě:-)))

Kankys

Tak hybaj očařovi v pořádku to není

bolak

Je to zcela normální, vyvíjíš se z homo sapiens na homo pc demence. Mezifáze Homo oculi infecionis je jen krátká epizoda, kdy se na svět díváš skrz červený filtr z popraskaných žilek v očích.