Po svatem Ignaci,leto se navraci?

Jak se zda opet se pranostika vyplni,svatek maji Ignacove,znate nekoho s timto neobvyklym jmenem?Jak je to u vas s navratem leta?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ano, je to tak! Dnes jsem četla, že od zítřka se mají vracet tropy, které by měly vydržet do konce srpna. Snad to taky bude pravda. 😉

Žádného človíčka s tímto jménem osobně neznám.

Na léto se těším. Tropy miluji. 🙂 Minulé léto zde propršelo. Takže jsem ráda, že bude konečně hezky a teploučko 😉

Další odpovědi
annas

Ignác je staré jméno, které pochází z latiny. Není u nás příliš časté. Zajímala mě statistika – u nás žije kolem 400 nositelů tohoto jména.

Mně chladnější počasí lépe vyhovovalo. I když budou třeba ještě vedra, ráno je chladněji a dny se krátí. Možná bude příjemněji než v červenci.

panenka

Ted jsem se to Jami dozvěděla ze zpráv že se má oteplit jsem ráda že bude pěkně ještě bych si chtěla toho sluníčka trochu užit než nám zase příjde zima.Jinak neznám nikoho se jménem Ignác.

anonym

Ignace znam a jestli bude slunicko dam mu i pusu!