david22

Po startu Windows mi vyskočí okno s hláškou „Windows genuine Advantage Notifications“.

Zřejmě proto, že nemám legální XP-čka. Dá se tato hláška trvale odstranit? Aby se nikdy nezobrazovala?

PS: nerad se k ilegálnímu softwaru přiznávám, moc mě to mrzí :)

Nejlepší odpověď
www

Chtělo to hned po instalaci XP vypnout aut. Aktualizace 😉.
Co teď, podívej se sem:

Zdroj: www.tipypropc­.cz/jak-vypnout-instalaci-windows-genuine-advanced-notifications/

Další odpovědi
anonym

zatloukat, zatloukat, zatloukat.
Koupil jsem to od známého, z bazaru. Že tam byly ty nesprávné, za to nemůžu. Koupil jsem v dobré víře.