fukinaj

Po stáhutí hudby z prezentace pps nemohu soubor vypálit,neboť je ve formátu „Windows zvuk“.Lze to konvertovat do mp3?

Doplňuji:
Díky niemande-Když jsem posílal 1 soubor na ukázku příteli,po připojení do mailu se ukázalo,je je ve formátu wav,tak to už mi stačil na konverzi Format Factory a mám to v mp3 a je to v cajku.Ještě jednou díky-fukinaj

Odpovědi
niemand

Jistě. Tuším, že software, co by Vám mohl pomoct se jmenuje TOTAL VIDEO CONVERTER. hezký den