alenad

Po rozmrazeni lednice se dava knoflik naplno , nebo jen na pul

uz presně nevim , jestli se to ma dat naplno a pak teprve snizit ,
nebo dat to tak napůl a pak ještě zvyšit -
děku
navod jiz nevlastnim

Nejlepší odpověď
anonym

My necháváme knoflík stále stejně, jak byl před odmrazováním.

Další odpovědi
anonym

Tím „knoflíkem“ si nastavuješ (rámcově) teplotu, která má lednici být – takže jej nastav podle toho.
Já, například, jej mám nastavený ´tak nějak napůl´, protože mám subjektivní dojem, že to je ta teplota ´akorát´ (neměřil jsem ji).

klarkao

Záleží hodně na tom, jaký typ lednice máš :) Existuje spousta typů lednic které mají spoustu knoflíků :) Ale brala bych to logickým uvažováním, nejprve napůl a pak teprve zvýšit :)

pusinka50

Nechávám „knoflík“ stále na stejném místě. Mám lednici 10 let a stále dobře chladí, mám knoflík na „2“.

cochee

No já mám za provozu knofel „někde“ ve vyzkoušené poloze, po rozmrazení dávám knofel naplno, aby byla v lednici co nejdřív provozní teplota, a buď za cca hodinu, anebo až otevřu lednici, když na tu hodinu zapomenu, vracím knofel na „někde.“

Krakis

Naplno a pak ještě doprava… 🙂