analfabet

Po přihlášení na odpovědi.cz přes FcB mi na email neustále chodí spam,co s tím?

Dnes jsem se chtěl přes Facebook přihlásit a od té doby mi neustále chodí spam.Není to ale jen jeden-dva,mě jich za 5min.příjde třeba deset!poradíte co s tím?
Doplňuji:
Spam chodí na můj email který je propojený s účtem na FB.Od rána kdy jsem se přihlasil mi přišlo 42 spamu(všichni to známe různé reklamy na zvětšení toho či onoho :o) )

Odpovědi
Reezo

Kam ti to chodí? na mail nebo na facebook? Jinak bych se spíš obrátil na admina co to má znamenat… Mě také chodí spam, ale málo od odpovědí… 🙂