V.3.S.K

Po převaření vody v rychlovarné konvici,zbytek vylijete nebo necháte v konvici.(kvůli vodnímu kameni)

Doplňuji:
Kdy se bude tvořit vodní kámen více?

Nejlepší odpověď
anonym

Po zkusenostech vim , ze vodni kamen budete mit stejne. At vodu vylevate , nebo ne.
Ja jednou za ctvrt roku naliji do konvice specialni pripravek proti vodnimu kameni ( kolem 20 kc ) ,nebo pul litru octa , necham pres noc , i dele. A pak nevylivam do drezu , ale na noc do zachodu . Nesplachnu a necham take " pracovat " i tam. 🙂
Nebo to delam , kdyz na delsi dobu odjizdim. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

většinou ji vyleju- stejně už jednou převařená není dobrá k dalšímu vaření /třeba na kávu či čaj/
snažím se vařit tolik kolik spotřebuji, takže vyliji jen minimum

láďa1

Vodu nechám a použiji té vodě nic není,jen si spočítejte kolik té vody vylijete,za den týden měsíc!?!?