franku

Po přeinstalaci Win Vista nevím jak a kde najít ovladače?Mám zálohy,ale nedostanu NB na internet,ani jak je najít.

Doplňuji:
Pro Odpomass"Něco tam je,ale nevím co mám vybrat nebo co tam chybí?

Nejlepší odpověď
Bedy

Proboha jen se vyhněte apliakcím typu Driver genius, apod. protože ty udělají kolikrát neksutečný bordel v systému a většinou ani ovladač nestáhnou, protože budou chtít zaplatit a zaregistrovat.

Když nám napíšete, co to máte za notebook, tak věřím, že máte vyhráno, že ovladače na oficiálních stránkách výrobce jistě najdeme.

Jinak přijde na to kredenc, jeslti tazatel má Windows Vista Home Premium nebo třeba Ultimate, tím bych se netrápil.
Předpokládám, že máte nainstalovaný Service Pack 2 pro Windows Vista a ostatní aktualizace. V opačném případě nainstalovat (například přes Windows Update, najdete ho ve Startu).

Další odpovědi
badisko

tak ja ti poradim toto stahni si driver genius …a updatuj si vsechny ovladace pak pomoci tohoto vytvoris zalohu ..jako samorozbalovaci balik nebo normalne zip…a ulozis si to klido na plochu a preneses na flash disk …a mam po problemu…nebo ho vyuzijes jen na update a vyhledani ovladacu …pouzival jsem slim drivers ale ten mi nekdy udelal bordel v ovladacich tak driver genius jde bez problemu a vytvori jakoukoliv prenosnou zalohu kterou si pak treba muzes ulozit na ulozto.cz a mas klid…
Doplňuji:
jo tak tak ty se nemuzes pripojit .....tak tohle jsem u vist resil minulej tejden …kamarad taky prinesl notas s timto problemem .....mapis co mas za pc …a jake mas visty …pozlu odkaz na stazeni ovladace …ten nainstalujes a stahnes aktualizace ovladacu nebudes to muset hledat v zalohach a podobne …

odpomass

To je dost chaotický dotaz. Každopádně vše potřebné o zařízení máš v Ovládacích panelech. Respektive dej na Tento počítač pravé tlačítko, záložka Hardware a Správce zařízení. Všechny základní ovladače bys měl mít nainstalované. Samozřejmě nemusejí být bez připojení k internetu aktuální, ale to je zase jiná věc, pro tebe nepodstatná.
Doplňuji:
Pokud ti vše funguje (zvuk, grafické aplikace apod.), tak snad není co řešit. Pokud ne, zkus třeba co ti radí badisko.