Sůwa

Po pravé straně došlého mailu se mi zobrazuje pruh s reklamou. Jak se ho zbavím?

Doplňuji:
Mail mám na Seznamu a reklama mi tam zakrývá text, což je zatraceně nepříjemné. Tak co, ví to někdo?

Nejlepší odpověď
briketka10

taky se mi zobrazuje a celý e-mail se tím pádem zúží
musím dojet až dolů na šedou lištu a kurzorem jet
doprava je to pěkná otrava při staré verzi to nebylo !
Doplňuji:
zkoušela jsem to a nejde to ani tím programem na odstraňování reklam :(

Další odpovědi
anonym

Jedná se o nějakou službu (Atlas.cz, Seznam.cz, …) nebo nějakého klienta?

Alesh

Založ si mail jinde, seznam stojí za …, i když teď se vcelku vylepšil. Doporučuji Gmail.

briketka10

mrknu se na můj jiný e-mail

briketka10

na centrum mi to nedělá
reklama se nezobrazuje..