po porodu mám jinou strukturu vlasů

Dobrý den,po porodu(ještě kojim) se mi hrubé,pevné a kudrnaté vlasy zcela narovnaly,zjemnily a jsou neupravitelne,je mozné vrátit konzumací vitamínu nejen kvalitu,ale i kudrny zpet?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ano dá se to vrátit užíváním vitamínů,pokud kojíte veškeré vitamíny co vy máte včetně veškerého přijmu vy dáváte miminku a proto se musíte doplnovat vitamíny zda chcete být zase fit a měla kvalitní vlasy jako před tím .kojení a mateřství je hodně vyčerpávající z vlastní skušenosti tohle vím.kdyžtak ještě při procházce navštivte nějaký kadeřnický salon kde vám určitě pomohou.

Další odpovědi:

Dobrý den ja po porodu a následným kojením měla to samé,dokonce mi vlasy šíleně padaly,uplně chuchvalce.Zakoupila sem si šampon a také kůru která obahuje placentu a vlasy jsou zase jako dřív.Doporučuji!!!

Stříbrný

Je to v podstatě normální jev. Těhotenství, porod i samotné kojení jsou poměrně náročné a navíc vázané na hormóny. Navíc během kojení, jak jste správně usoudila vydáváte ohromné množství vitamínů a hlavně vápníku. A vlasy jsou na našem těle jednz ¨z nejméně důležitých částí, proto tělo nedostatek často vyřeší ta, že přestane dodávat právě jim.
Určitě zvyšte příjem vitamínů a vápníku. Vlasy umývejte tak jak vidíte, že je to nutné a pečujte o ně (ale sama vím, jak moc je to možné, pokud máte doma malé dítě). Poohlédněte se třeba v drogérii nebo se poraďte s kadeřnicí, po nějakém vhodném vitamínovém vzživujícím šampónu či kondicioneru.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.