po naplnění barevného inkoustu do HP deskjet 5100 series jsou na obrázcích barevné pruhy, dík za radu

Odpovědi
mosoj

Sice nevím na koho to patří, ale
podrobněji by to nešlo ?
Refilují tisíce majitelů tiskáren.
Ale jak říkam, komu není rady, tomu není pomoci.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tiskarny-plnite-si-inkoustove-kazety-sami-je-to-ten-samy-inkoust-ktery-prodavaji-v-lahvickach

Asi jsem otázku špatně pochopil.
Pokud se to takto chová, jsou ucpané některé trysky. Pokud vím tak HP používá kazety i s tryskami. Takže pokud nepomůže namočení spodku kazety do teplé vlažné vody ( nejlépe do rána) a nějaké to čištění které je k dispozici v ovladači, budete muset koupit novou kazetu i s náplní a zkusit refil potom na té nové.