po nainstalovani norton antivirus se mi strasne prodlouzil start systemu,co stim ,mam W7

Nejlepší odpověď
Bedy

Norton je dost náročný na výkon počítač, zvlášť edice 360. S tím mnoho neuděláte – maximálně můžete program odinstalovat a použít jiný, například Microsoft Security Essentials anebo trošku upgradovat počítač.

Další odpovědi
badisko

nainstaluj Microsoft Security Essentials … http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/security-essentials-download a Norton dej pryc ..:D pokud jsis blahove nekoupil licenci ..:D kdyz je dost free antiviru kvalitnich tereba uz vyse uvedeny ..od microsoftu …

Doplňuji:
a jinak by jses mohl podivat co vsechno se ti spousti po startu PC a ty programy zakazat …budto prino ve slozce >po spousteni< ..nebo je uni zastavit napriklad RevoUninstaller ..ten dokaze zakazat i nepotrebne sluzby a nebo CCleaner..taky spesl prograny …jako ASC atd posledni zmynovany program nedoporucuji na cisteni a otimalizaci PC …ale ma v sobe par sikovnych nastroju to je jasne …