Po masturbaci krvácím

(je mi 13)Dnes jsem masturbovala a když jsem šla poté na WC všimla jsem si že malinko krvácím.Poté trošku víc skoro jako při menstruaci.Jenomže menstruace mě včera skončila.
Co mám dělat ?
Ublížila jsem si nějak ?
Je to něják vážné ?

Odpovědi:

Stříbrný

Malinkatouli, abychom to mohli objektivně posoudit, máme málo informací. Třeba informaci o tom, pomocí čeho jsi masturbovala. Pokud sis nepomáhala jenom prstem, ale i "nějakou" věcí, je možné, že sis mohla poškodit panenskou blánu, případně si poranit okolí vstupu do pochvy, my ženy tam máme poměrně citlivou kůži, které na podřeniny může reagovat i slabým krvácením. Rovněž je důležité, zda to byly opravdu kapičky krve, která "tekla" nebo jsi to zjistila jenom utřetím toalet. papírem.

Pokud si jsi jistá, že se nejednalo o zbytek menstruace (špinění ke konci periody) a krvácela jsi více, případně by tě to i začalo bolet, nebo již bolí, neváhala bych s návštěvou gynekoložky. Ta to posoudí nejlépe.

Pusinko, Malinkatouli to má ve správné kategorii. A ta tu není jen tak, ze srandy. Pokud máš problém s podobnými otázkami, tak tu přeci nemusíš chodit.

Stříbrný

Příště si "tam" strkej menší kus a neobtěžuj tu podobnými nechutnými příspěvky

Bronzový

Pokud jde o zdraví tak nic není nechutné pusinko ;)

Malinkatouli - zkontroluj si jestli nemáš nějakou viditelně narušenou kůži v genitáliích.
Pokud by to pokračovalo určitě si s tím zajdi ke gynekologovi/dětskému lékaři abys neměla zánět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.