larios22

Proč mě po líbání bolí rty?

pokaždé na druhý den mě bolí rty a mám je lehce popraskané, Dělám někde chybu ? občas holky říkají že jim vadí že kluci při líbání hrozně koušou , co tím mají na mysli ?

Odpovědi
klumprt

Děvčata se mají líbat tehdy, když u toho nejsou jejich chlapci. A to je třeba dodržovat hlavně pokud jejich chlapci mají fyzickou převahu nad líbajícím. Jinak z toho občas druhý den bolí rty, nos a jiné části obličeje i celého těla.

RyuzakiKate

Tak se nelíbej dvě hodiny v kuse :)
Pomalu, jemně, stačí chvíli. A na ty rty si něco kup, nějakej hojiev balzám…