Po kolika pivech se dostanete do nálady?

Takovy ten stav kdy je vam fakt dobre. Mate chut do zivota a treba mluvite i k lidem se kterymi si bezne nepovidate.

Odpovědi
Drap

Po řádném. Nepiji pivo
Doplňuji:
Oprava : žádném

klumprt

Když jsem mrskal šipky nebo když hraju bowling, tak nejlepší výkony podávám během čtvrtého piva. Myslím, že to je zároveň chvíle té nejlepší nálady, tzn. výřečnost a zároveň postřeh. Pak už to jde dolů, přesto to opět a znovu zkouším 🙂
Mimochodem, co se vína týče, tak ideál je sedmička. To mám nejlepší nápady a myšlenky.

marci1

Do stavu, „kdy je mi dobře“ se dostávám pravidelně ( i bez piva ). Ale třeba když mám velkou žízeň, tak to jedno jen „zasyčí“. 🙂

Awe

záleží jak kdy…Po práci mi stačí 2 a jsem hotový.Když jdu s někým na pivo tak třeba 6.A jednou se mi povedlo 12 kousků a byl jsem úplně ready

Kelt

Pouze člověk sám se rozhodne, jak a kdy se dostat do nálady. Na to nemá vliv, ani to, co vypiješ, sníš, co máš a kde jsi. Klidně se můžeš nudit na nějaké zábavě a bavit se na pohřbu, i když to není logické. Pouze ty sám si rozhodneš, jak se chceš cítit a žádné jiné způsoby neexistují. Pokusy s placebo efektem při podávání léku ukazují, že účinek záleží na našem očekávání a ne na účinku. Takže když ti dá někdo cukr, nebo lék a řekne ti, co to je a ty tomu uvěříš, tak se dostaneš do příslušné nálady. A stejné je to i s tím alkoholem.