Avatar uživatele
anonym

Po kolika pivech se dostanete do nálady?

Takovy ten stav kdy je vam fakt dobre. Mate chut do zivota a treba mluvite i k lidem se kterymi si bezne nepovidate.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3619 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Po řádném. Nepiji pivo
Doplňuji:
Oprava : žádném

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Když jsem mrskal šipky nebo když hraju bowling, tak nejlepší výkony podávám během čtvrtého piva. Myslím, že to je zároveň chvíle té nejlepší nálady, tzn. výřečnost a zároveň postřeh. Pak už to jde dolů, přesto to opět a znovu zkouším 🙂
Mimochodem, co se vína týče, tak ideál je sedmička. To mám nejlepší nápady a myšlenky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Do stavu, „kdy je mi dobře“ se dostávám pravidelně ( i bez piva ). Ale třeba když mám velkou žízeň, tak to jedno jen „zasyčí“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

záleží jak kdy…Po práci mi stačí 2 a jsem hotový.Když jdu s někým na pivo tak třeba 6.A jednou se mi povedlo 12 kousků a byl jsem úplně ready

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pouze člověk sám se rozhodne, jak a kdy se dostat do nálady. Na to nemá vliv, ani to, co vypiješ, sníš, co máš a kde jsi. Klidně se můžeš nudit na nějaké zábavě a bavit se na pohřbu, i když to není logické. Pouze ty sám si rozhodneš, jak se chceš cítit a žádné jiné způsoby neexistují. Pokusy s placebo efektem při podávání léku ukazují, že účinek záleží na našem očekávání a ne na účinku. Takže když ti dá někdo cukr, nebo lék a řekne ti, co to je a ty tomu uvěříš, tak se dostaneš do příslušné nálady. A stejné je to i s tím alkoholem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek