Bronzový

Po kolika pivech se dostanete do nálady?

Takovy ten stav kdy je vam fakt dobre. Mate chut do zivota a treba mluvite i k lidem se kterymi si bezne nepovidate.

Odpovědi:

Zlatý

Po řádném. Nepiji pivo
Doplňuji:
Oprava : žádném

Stříbrný

Když jsem mrskal šipky nebo když hraju bowling, tak nejlepší výkony podávám během čtvrtého piva. Myslím, že to je zároveň chvíle té nejlepší nálady, tzn. výřečnost a zároveň postřeh. Pak už to jde dolů, přesto to opět a znovu zkouším :-)
Mimochodem, co se vína týče, tak ideál je sedmička. To mám nejlepší nápady a myšlenky.

Zlatý

Do stavu, "kdy je mi dobře" se dostávám pravidelně ( i bez piva ). Ale třeba když mám velkou žízeň, tak to jedno jen "zasyčí". :-)

Bronzový

záleží jak kdy...Po práci mi stačí 2 a jsem hotový.Když jdu s někým na pivo tak třeba 6.A jednou se mi povedlo 12 kousků a byl jsem úplně ready

Bronzový

Pouze člověk sám se rozhodne, jak a kdy se dostat do nálady. Na to nemá vliv, ani to, co vypiješ, sníš, co máš a kde jsi. Klidně se můžeš nudit na nějaké zábavě a bavit se na pohřbu, i když to není logické. Pouze ty sám si rozhodneš, jak se chceš cítit a žádné jiné způsoby neexistují. Pokusy s placebo efektem při podávání léku ukazují, že účinek záleží na našem očekávání a ne na účinku. Takže když ti dá někdo cukr, nebo lék a řekne ti, co to je a ty tomu uvěříš, tak se dostaneš do příslušné nálady. A stejné je to i s tím alkoholem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.