Zvědavý

Po kolika letech studia na vysoké škole se student stává bakálářem a magistrem ??

Nejlepší odpověď
annas

Dá se snadno najít ve vyhledávači. Mohl jste mít odpověď rychleji a dovědět se víc.

Bakalářem za normálních podnímek se stane student VŠ za 3 roky, pak může pokračovat a za 2 roky se stane magistrem.

"Každé studium na UK je dle Studijního a zkušebního řádu UK (SZŘ UK) omezeno ve své maximální délce. Maximální délka bakalářského studia je 6 let (3 + 3 roky), navazujícího magisterského studia 5 let (2+3 roky) a doktorského studia 8 let (3+5 let, resp. 4+4 roky – viz čl. 9, odst. 1 SZŘ UK). Délka studia začíná zápisem do studia. Do délky studia se počítává samotné studium i přerušení studia. Termín, kdy vám vyprší maximální délka studia, je tedy možné určit již vždy na začátku každého studia.

http://moodle­.fhs.cuni.cz/mod/glos­sary/showentry­.php?courseid=1&e­id=3019&displa­yformat=dicti­onary